Review Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome i informacje

Opis produktu: Krzesła obrotowe Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome KingHome
Zestaw Fotel EGG SZEROKI VELVET BLACK z podnóżkiem.Fotel kształtem nawiązuje do jednego z najbardziej znanych projektów.Wyposażony jest w mechanizm obrotowy z funkcją bujania oraz blokadą.Praktyczny Podnóżek, który może też służyć jako wygodna pufa.Fotel oraz podnóżek są tapicerowane welurem.Fotel:Fotel tapicerowany jest Welurem (100% poliester).Korpus fotela wykonany jest z metalu.Podstawa oraz uchwyt wykonane ze stali lakierowanej na kolor czarny matowy.Podnóżek:Podnóżek tapicerowany jest Welurem (100% poliester).Podstawa wykonana jest ze stali lakierowanej na czarny matowy.Wbudowany mechani… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome Krzesła obrotowe
Nasza cena:
3 049 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 3 049 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome KingHome

Specyfikacje Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 3 049 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 5900168812895
- klasyfikacja sprzedaży Krzesła obrotowe


Więcej opinii Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Krzesła obrotowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome Krzesła obrotowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Krzesła obrotowe KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Krzesła obrotowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome 5900168812895 , podręczników lub szczegółów produktu dla Fotel Egg Szeroki Velvet z podnóżkiem welur, podstawa czarna (żółty) KingHome 5900168812895 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Krzesła obrotowe - podobny asortyment towarów
Review Krzesła obrotowe