Review Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno i informacje

Opis produktu: Fotele i pufy Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno Domfan Design
Wymiary fotela: szerokość 80 cm, głębokość 70 cm wysokość siedziska 42 cm wysokość całkowita 77 cm Fotel do salonu wykonany z bardzo dużą starannością z zastosowaniem najlepszych materiałów. I tak elementy obiciowe fotela pochodzą z renomowanych włoskich tkalni mających swoje początki jeszcze w XVII wieku. Konstrukcję fotela wykonano na bazie świerków oraz buku sprowadzanych ze Szwecji co daje gwarancję jednolitości parametrów drewna, a tym samym trwałości elementów z nich wykonanych. Jednym z ważnych elementów fotela jest zastosowana pianka wypełniająca mebel i tutaj również postawiono na naj… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Fotel do salonu
Nasza cena:
1 030 zł
Dostępność
sprawdź w sklepie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 1 030 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno Domfan Design

Specyfikacje Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl Domfan Design, gdzie można od razu kupić ten produkt za 1 030 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Domfan Design
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Fotele i pufy


Więcej opinii Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno Domfan Design

Szukasz najlepszych recenzji Domfan Design Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Fotele i pufy i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Domfan Design na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno Fotele i pufy i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Fotele i pufy Domfan Design

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Domfan Design mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Domfan Design. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Fotele i pufy: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno , podręczników lub szczegółów produktu dla Fotel do salonu "Thomas" - włoska tkanina, szwedzkie drewno , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Fotele i pufy - podobny asortyment towarów
Review Fotele i pufy