Review Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio i informacje

Opis produktu: Krzesła obrotowe Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio Maduu Studio
Fotel biurowy Ergo posiada mechanizm Synchro Plus z regulację wysokości oraz ciężaru osoby siedzącej. Oparcie wychyla się w ruchu skoordynowanym z siedziskiem naśladując ruch osoby korzystającej z fotela, gwarantując stale podparcie pleców. Oparcie można zablokować w dogodnej pozycji a dzięki systemowi anti-shock po zwolnieniu blokady, zapobiega gwałtownemu uderzeniu oparcia w plecy. W oparciu zamontowana również regulowany element wspierający odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Siedzisko fotela wyposażone jest w regulację głębokości co powoduje że spełnia swoje przeznaczenie zarówno dla wysokich ja… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio Krzesła obrotowe
Nasza cena:
1 499 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 1 499 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio Maduu Studio

Specyfikacje Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl Maduu Studio, gdzie można od razu kupić ten produkt za 1 499 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Maduu Studio
- EAN 5902385728843
- klasyfikacja sprzedaży Krzesła obrotowe


Więcej opinii Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio Maduu Studio

Szukasz najlepszych recenzji Maduu Studio Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Krzesła obrotowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Maduu Studio na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio Krzesła obrotowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Krzesła obrotowe Maduu Studio

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Maduu Studio mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Maduu Studio. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Krzesła obrotowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio 5902385728843 , podręczników lub szczegółów produktu dla Fotel biurowy Ergo (czarno-szary) Maduu Studio 5902385728843 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Krzesła obrotowe - podobny asortyment towarów
Review Krzesła obrotowe