Review Fotel Astro Petrol i informacje

Opis produktu: Krzesła obrotowe Fotel Astro Petrol Actona
Fotel Astro to wygodny fotel, który wpisuje się w kanon nowoczesnego designu. Siedzisko tapicerowane tkaniną zostało połączone z dębowymi olejowanymi nóżkami. Cały mebel prezentuje się efektownie co sprawia, że będzie wyglądał idealnie w każdym wnętrzu.Głębokość: 74Kod kreskowy: 5705994798104Szerokość: 76Wysokość: 84,5Wysokość podłokietników: 22Wysokość siedziska: 47 Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Fotel Astro Petrol Krzesła obrotowe
Nasza cena:
1 250 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 1 250 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Fotel Astro Petrol Actona

Specyfikacje Fotel Astro Petrol i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl Actona, gdzie można od razu kupić ten produkt za 1 250 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Actona
- EAN 5705994798104
- klasyfikacja sprzedaży Krzesła obrotowe


Więcej opinii Fotel Astro Petrol Actona

Szukasz najlepszych recenzji Actona Fotel Astro Petrol i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Krzesła obrotowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Actona na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Fotel Astro Petrol Krzesła obrotowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Krzesła obrotowe Actona

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Fotel Astro Petrol

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Actona mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Actona. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Fotel Astro Petrol. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Krzesła obrotowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Fotel Astro Petrol 5705994798104 , podręczników lub szczegółów produktu dla Fotel Astro Petrol 5705994798104 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Krzesła obrotowe - podobny asortyment towarów
Review Krzesła obrotowe