Review Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED i informacje

Opis produktu: Przedmioty dekoracyjne Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED Ideenshop
Ta rzeźba wyczaruje egzotyczny nastrój! To niebanalna dekoracja ze wspaniałymi złocistymi akcentami, która mogłaby pochodzić wprost z afrykańskiego targu rękodzieła. Piękna "Makena" emanuje radością życia i spokojem. Gdy kula solarna świeci, na afrykańską piękność pada łagodny promień światła i tworzy fascynujące refleksy. Figurka została wykonana ze sztucznego kamienia i udekorowana ozdobnymi elementami w złotym kolorze. Kulą w kolorze bursztynu ze zintegrowaną diodą LED ma panel solarny. Wykorzystaj siłę słońca! Akumulator solarny ładuje się w ciągu dnia, a po zapadnięciu zmroku zapew… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED Przedmioty dekoracyjne
Nasza cena:
89.9 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 89.9 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED Ideenshop

Specyfikacje Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl Ideenshop, gdzie można od razu kupić ten produkt za 89.9 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Ideenshop
- EAN 4026411277561
- klasyfikacja sprzedaży Przedmioty dekoracyjne


Więcej opinii Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED Ideenshop

Szukasz najlepszych recenzji Ideenshop Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Przedmioty dekoracyjne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Ideenshop na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED Przedmioty dekoracyjne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Przedmioty dekoracyjne Ideenshop

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Ideenshop mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Ideenshop. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Przedmioty dekoracyjne: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED 4026411277561 , podręczników lub szczegółów produktu dla Figurka solarna Afrykanka AFRYKA solar LED 4026411277561 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Przedmioty dekoracyjne - podobny asortyment towarów
Review Przedmioty dekoracyjne