Review Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor i informacje

Opis produktu: Dywany i wykładziny dywanowe Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor House Doctor
Dywan "Block" od House Doctor to dywan stworzony w myśl klasycznych założeń stylu skandynawskiego. Ma być schludnie, jasno, minimalistycznie i maksymalnie funkcjonalnie. Nie ma tu miejsca na zbędne wstawki i niepotrzebne zdobienia. Pomimo tego dywan Block robi ogromne wrażenie swoim wyszukanym szaro czarnym wzornictwem. Skandynawski dywan do przytulnego pomieszczenia Dywan ten o wymiarach 160x230 centymetrów pokryty jest całą siatką wzorów opartych na prostych, ale efektywnych schematach, które w połączeniu z frędzlowym wykończeniem dają naprawdę elegancki, ale i przytulny efekt. Oczywiście pr… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Dywan
Nasza cena:
749 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 749 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor House Doctor

Specyfikacje Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl House Doctor, gdzie można od razu kupić ten produkt za 749 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent House Doctor
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Dywany i wykładziny dywanowe


Więcej opinii Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor House Doctor

Szukasz najlepszych recenzji House Doctor Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Dywany i wykładziny dywanowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje House Doctor na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor Dywany i wykładziny dywanowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Dywany i wykładziny dywanowe House Doctor

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - House Doctor mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce House Doctor. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Dywany i wykładziny dywanowe: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor , podręczników lub szczegółów produktu dla Dywan "Block" 160x230 (szaro-czarny) House Doctor , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie: