Review DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane i informacje

Opis produktu: Stoły DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane Dyle Furniture
Dbałość o szczegóły i detale, unikalność formy, połączenie tradycji z nowoczesnością, szlachetność dębu i piękno włoskiej stali - te cechy są wizytówką stołu 001. Osadzony na metalowej ramie swoją formą nawiązuje do modelu old oak. Dzięki wielu możliwościom projektowym, stół 001 stał się kultowym produktem, który niezmiennie wzbudza zachwyt. Nieodłącznym etapem procesu produkcyjnego tego modelu jest ręczna praca, która w połączeniu z tak szlachetnym materiałem jakim jest dąb nadaje każdemu egzemplarzowi wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Osobom decydującym się na ten model dajemy możli… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane Stoły
Nasza cena:
18 200 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 18 200 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane Dyle Furniture

Specyfikacje DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl Dyle Furniture, gdzie można od razu kupić ten produkt za 18 200 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Dyle Furniture
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Stoły


Więcej opinii DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane Dyle Furniture

Szukasz najlepszych recenzji Dyle Furniture DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Stoły i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Dyle Furniture na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane Stoły i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Stoły Dyle Furniture

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Dyle Furniture mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Dyle Furniture. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Stoły: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane , podręczników lub szczegółów produktu dla DYLE ESSENCE 001 240x100, nowy dąb - nogi lustrzane , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie: