Review BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek i informacje

Opis produktu: Półmiski BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek ZC Bolesławiec - Polska

BOLESŁAWIEC Półmisek głęboki podzielony na dwie równe części. Wykonany z malowanej ceramiki. Praktyczny i stylowy, w piaskowym odcieniu. Produkt nie zawiera szkodliwych substancji. Nadaje się do mycia w zmywarce oraz użycia w kuchence mikrofalowej. Idealny do serwowania przekąsek.

Uwaga! Produkt malowany ręcznie, w związku z tym dopuszczalne są niewielkie różnice w zdobieniu/odcieniu pomiędzy poszczególnymi wyrobami w ramach tej samej dekoracji.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek Półmiski
Nasza cena:
27.92 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 27.92 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek ZC Bolesławiec - Polska

Specyfikacje BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD ZC Bolesławiec - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 27.92 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent ZC Bolesławiec - Polska
- EAN 5907156682072
- klasyfikacja sprzedaży Półmiski


Więcej opinii BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek ZC Bolesławiec - Polska

Szukasz najlepszych recenzji ZC Bolesławiec - Polska BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Półmiski i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje ZC Bolesławiec - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek Półmiski i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Półmiski ZC Bolesławiec - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - ZC Bolesławiec - Polska mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce ZC Bolesławiec - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Półmiski: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek 5907156682072 , podręczników lub szczegółów produktu dla BOLESŁAWIEC Półmisek 2-dzielny 21 x 17.5 cm Piasek 5907156682072 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Półmiski - podobny asortyment towarów
Review Półmiski