Review BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 i informacje

Opis produktu: Pojemniki kuchenne BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 ZC Bolesławiec - Polska
BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, beczka z uchwytami. Idealne rozwiązanie do ekologicznego, a zarazem zdrowego przechowywania żywności bez używania konserwantów. Produkt w szczególności przeznaczony jest do kiszenia ogórków, kapusty, peklowania mięsa, przechowywania smalcu. Gatunek: 1.    WYMIARY GARNKA: - wysokość z pokrywką: 32 cm - wysokość bez pokrywki: 24 cm  - średnica górna: 23,5 cm   ZAKŁADY CERAMICZNE "BOLESŁAWIEC" to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów wyrobów ceramicznych.  Ponad 700-letnia tracycja wydobywania glin kamionkowych w okolicach Bolesławca gwarantuje wy… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 Pojemniki kuchenne
Nasza cena:
131.81 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 131.81 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 ZC Bolesławiec - Polska

Specyfikacje BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD ZC Bolesławiec - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 131.81 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent ZC Bolesławiec - Polska
- EAN 5907156254200
- klasyfikacja sprzedaży Pojemniki kuchenne


Więcej opinii BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 ZC Bolesławiec - Polska

Szukasz najlepszych recenzji ZC Bolesławiec - Polska BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pojemniki kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje ZC Bolesławiec - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 Pojemniki kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pojemniki kuchenne ZC Bolesławiec - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - ZC Bolesławiec - Polska mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce ZC Bolesławiec - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pojemniki kuchenne: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 5907156254200 , podręczników lub szczegółów produktu dla BOLESŁAWIEC Garnek ceramiczny, prosty 5 L z pokrywą 1906 5907156254200 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pojemniki kuchenne - podobny asortyment towarów
Review Pojemniki kuchenne