Review Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona i informacje

Opis produktu: Biurko Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona Actona
Biurko Neptun wykonane zostało z płyty MDF wykończonej okleiną dębową. Podstawę stanowią metalowe nogi malowane proszkowo w wykończeniu matowym. Biurko posiada 3 szuflady, które ułatwią przechowywanie a dzięki swoim niewielkim wymiarom sprawdzi się również doskonale w mniejszych pomieszczeniach. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona Biurko
Nasza cena:
629 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 629 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona Actona

Specyfikacje Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl Actona, gdzie można od razu kupić ten produkt za 629 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Actona
- EAN 5705994975161
- klasyfikacja sprzedaży Biurko


Więcej opinii Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona Actona

Szukasz najlepszych recenzji Actona Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Biurko i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Actona na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona Biurko i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Biurko Actona

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Actona mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Actona. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Biurko: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona 5705994975161 , podręczników lub szczegółów produktu dla Biurko Neptun 110x50 cm (naturalne/czarne) Actona 5705994975161 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Biurko - podobny asortyment towarów
Review Biurko