Review Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome i informacje

Opis produktu: Biurko Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome KingHome
Kompaktowe biurko z bardzo funkcjonalnym i zintegrowanym kontenerkiem. Compact to wygodne i funkcjonalne miejsce pracy, które zapewnia zarówno dużą przestrzeń roboczą jak i miejsce do przechowywania dokumentów czy artykułów biurowych. Blat oraz kontenerek wykonane zostały z lakierowanego na wysoki połysk MDFu. Stelaż ze stali chromowanej.Produkt na zamówienie, gdy niedostępny. Termin realizacji do 21 dni roboczych, po potwierdzeniu dostępności. Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome Biurko
Nasza cena:
1 499 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » scandishop.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym scandishop.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 1 499 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome KingHome

Specyfikacje Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie scandishop.pl KingHome, gdzie można od razu kupić ten produkt za 1 499 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent KingHome
- EAN 4250243535609
- klasyfikacja sprzedaży Biurko


Więcej opinii Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome KingHome

Szukasz najlepszych recenzji KingHome Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Biurko i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje KingHome na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome Biurko i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Biurko KingHome

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - KingHome mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce KingHome. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Biurko: Mam dobre doświadczenia z scandishop.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome 4250243535609 , podręczników lub szczegółów produktu dla Biurko Compact 160x70 cm (białe) KingHome 4250243535609 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź scandishop.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Biurko - podobny asortyment towarów
Review Biurko