Review Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker i informacje

Opis produktu: Pozostałe zabawki Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker Bicycle
Bicycle – najpopularniejsza marka kart do gry na świecie produkowana od 1885 roku przez United States Playing Card Company. Karty Bicycle są popularne w kasynach, a także wśród iluzjonistów, ponieważ posiadają tak zwane „poduszki powietrzne” (air cushion finish), co ułatwia tasowanie i manipulację. Używają lub używali ich między innymi David Copperfield, David Blaine, Dynamo, Cyril Takayama i wielu innych.   55 kart do pokera - dla zawodowców.   Profesjonalne karty pokerowe z ukośnymi indeksami. Nadają się doskonale do kasyn, profesjonalnych gier oraz pokazów iluzjonistycznych. Talia zawiera 5… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker Pozostałe zabawki
Nasza cena:
29.9 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 29.9 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker Bicycle

Specyfikacje Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl Bicycle, gdzie można od razu kupić ten produkt za 29.9 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent Bicycle
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe zabawki


Więcej opinii Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker Bicycle

Szukasz najlepszych recenzji Bicycle Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe zabawki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Bicycle na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker Pozostałe zabawki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Pozostałe zabawki Bicycle

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - Bicycle mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Bicycle. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Pozostałe zabawki: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker , podręczników lub szczegółów produktu dla Bicycle PRO POKER PEEK niebieski talia poker , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe zabawki - podobny asortyment towarów
Review Pozostałe zabawki