Review ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz i informacje

Opis produktu: Drobne akcesoria kuchenne ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz IKEA
Główne cechy produktu - Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek/płyt, łącznie z płytą indukcyjną. - Naczynie i 1,4-litrowy rondel mają szklaną pokrywkę, która zachowuje ciepło w naczyniu; umożliwia szybkie zagotowanie się potrawy i zmniejsza zużycie energii. - Wykonano z nierdzewnej stali; odporne i łatwe do czyszczenia. - Trójwarstwowe dno; dwie warstwy z nierdzewnej stali z warstwą aluminium pośrodku; zmniejsza ryzyko przypalenia lub przywierania żywności. - Otwór na parę zmniejsza ciśnienie w naczyniu, co zapobiega rozgotowaniu żywności. Dobrze wiedzieć W komplecie: rondel 0… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz Drobne akcesoria kuchenne
Nasza cena:
58 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » DOMFAN.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym DOMFAN.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 58 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz IKEA

Specyfikacje ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie DOMFAN.pl IKEA, gdzie można od razu kupić ten produkt za 58 zł.

Dodatkowe informacje o produkcie:
- znany i jakościowy producent IKEA
- EAN
- klasyfikacja sprzedaży Drobne akcesoria kuchenne


Więcej opinii ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz IKEA

Szukasz najlepszych recenzji IKEA ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Drobne akcesoria kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje IKEA na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz Drobne akcesoria kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.


Dostawa towarów Drobne akcesoria kuchenne IKEA

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Opinie i komentarze


recenzja

Recenzje na ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz

Ladislav
Ocena produktu: Dzięki tej firmie - IKEA mam dobre doświadczenie. Cena odpowiada jakości.


Emil
Ocena produktu: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce IKEA. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Patrik
Ocena produktu: Bardzo pozytywnie oceniam ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz. To świetny wybór w tej cenie.


Sofi
Ocena produktu Drobne akcesoria kuchenne: Mam dobre doświadczenia z DOMFAN.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz , podręczników lub szczegółów produktu dla ANNONS Komplet naczyń INDUKCJA 3 szt., szkło, stal nierdz , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź DOMFAN.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Drobne akcesoria kuchenne - podobny asortyment towarów
Review Drobne akcesoria kuchenne